Výkup nemovitostí

Potřebujete se rychle zbavit exekuce nebo nepříjemných dluhů nebo máte před nedobrovolnou dražbou, a tak prodáváte svou nemovitost?

Koupíme ji od Vás.

Nabízíme svým klientům přímý výkup nemovitostí za hotové, kdy hlavním určujícím kritériem pro stanovení kupní ceny nemovitostí je odhad její tržní hodnoty naším specialistou. Vykupujeme v HOTOVOSTI - bytyrodinné domy, bytové domypozemkychaty a chalupy. V průběhu několika málo dní zrealizujeme kompletní prodej včetně převodu peněz na váš účet.

Výkup je výhodný

Dbáme na to, aby byla spokojenost na obou stranách, držíme se hesla WIN / WIN. Velmi dobře známe současný trh nemovitostí a naši specialisté provedou odborné posouzení, na základě kterého provedeme tržní odhad Vaší nemovitosti. Peníze jsou převedeny v co nejkratší době, takže se ani dlužníci nemusí obávat, že by na své peníze museli čekat.

Děláme vše proto, abychom Vám pomohli ve vaší stávající a mnohdy tíživé situaci.

Dbáme na lidský a individuální přístup. Pokud jste v zoufalé situaci, pomůžeme Vám najít tu nejlepší cestu, jak se z ní dostat právě díky včasnému výkupu Vaší nemovitosti.

Analyzování stavu nemovitosti

Je vaše nemovitost zadlužená? Vždy provedeme její analýzu, abychom věděli, jak jste na tom s věřiteli a co je potřeba udělat pro její výkup. Poskytneme vám plnou právní podporu, která bude zahrnovat dokonce i zastupování před úřady, nemusíte se tedy bát žádných byrokratických procesů, ty vyřídíme za Vás. Mnoho úřadů, ale i osob, využívá neznalosti lidí a ti pak často zbytečně chybují. My se v oblasti problematiky výkupu nemovitostí pohybujeme každý den a výkupy realizujeme v rekordním čase, a Vy jste mohli co nejrychleji disponovat penězi pro své další účely.

Zaměření výkupu

Zaměřujeme se na převážně na nemovitostí, mezi které patří  byty, rodinné domy, bytové domy a pozemky. Ke každé s nemovitostí se dozvíte podrobné informace jak budeme postupovat.

Samozřejmostí výkupu je přehledná smlouva vypracovaná právníkem, která se v advokátní kanceláři podepíše, aby podložila naší spolupráci. Zahrnuje i poskytnutí našeho právního servisu, který vám bude dostupný, když si nebudete vědět rady.

 

Jaké listiny potřebujete?

Dokumenty potřebné k výkupu bytůdom ů a pozemků v osobním vlastnictví

 1. list vlastnictví
 2. kupní smlouvu
 3. darovací smlouvu
 4. usnesení soudu o dědictví
 5. smlouva o převodu vlastnictví bytové jednotky
 6. občanský průkaz

Pokud na nemovitosti vázne jakékoli omezení vlastnického práva:

 1. exekuční listiny
 2. zástavní smlouva
 3. věcné břemeno
 4. smlouvy o půjčce

Dokumenty potřebné k výkupu bytů v družstevním vlastnictví

 1. smlouva o převodu družstevního podílu v družstevním domě
 2. darovací smlouvu
 3. usnesení soudu o dědictví
 4. smlouva o převodu jednotek bytových družstev
 5. občanský průkaz

Pokud na družstvu vázne jakékoli omezení vlastnického práva:

 1. exekuční listiny
 2. zástavní smlouva
 3. věcné břemeno
 4. smlouvy o půjčce

Jaká bude cena vykupované nemovitosti?

Obvyklá výkupní cena nemovitosti se pohybuje okolo 70-90 % tržní hodnoty. Přesnou cenu Vám sdělí náš realitní specialista, po prohlídce a zjištění stavu vykupované nemovitosti.

Pro koho je výkup nemovitostí určen?

Pro všechny klienty, kteří z jakéhokoliv důvodu na prodej opravdu spěchajínemají čas čekat na zprostředkování prodeje této nemovitosti. Jedním dost častým důvodem je exekuční řízení, insolvenční řízení, rozvodové řízení, nebo také výhodná koupě jiné nemovitosti apod.

V jakých případech a jaké nemovitosti vykupujeme?

Vykupované nemovitosti musí být stále v majetku prodávajícího. Zástavy, břemena, exekuce popř. jiné právní vady nejsou překážkou výkupu. Výkup je možný jak u nemovitostí a bytů v osobním vlastnictví, tak u bytů družstevních.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT, JSME ZDE PRO VÁS.

PRO VÝKUP VOLEJTE IHNED +420 731 781 881,

                  NEBO PIŠTE NA EMAIL:  

          jana.kagramanovova@realityjp.cz

 

 

Příklad vykoupených nemovitostí :

       

     


 

Najdi domov

Zadejte město nebo ulici:

Volejte nebo pište 732 760 011