Prodej novostavby 7+2 s šatnou, pozemek 1048m2 a st.parc. 995m2, ul. Na Okraji, Ostrava - Bartovice

RD RD
KM - 11.10.2020 KM - 11.10.2020
Kuchyně Kuchyně
Jídelna Jídelna
Obývací pokoj s krbem Obývací pokoj s krbem
Obývací pokoj Obývací pokoj
Schodiště do 1.NP Schodiště do 1.NP
Byt 1+KK Byt 1+KK
Byt 1+KK Byt 1+KK
Byt 1+KK Byt 1+KK
Koupelna pro byt 1+KK Koupelna pro byt 1+KK
Koupelna pro byt 1+KK Koupelna pro byt 1+KK
Ložnice Ložnice
Koupelna k ložnici Koupelna k ložnici
Dětský pokoj Dětský pokoj
Balkon Balkon
Dětský pokoj Dětský pokoj
Dětský pokoj Dětský pokoj

Popis nabídky

Exkluzívně Vám nabízím ke koupi rodinný dům 7+2 s šatnou, o podlahové ploše 328,16 m2 a pozemkem 1048 m2 s možností koupě stavebního pozemku o výměře 995m2.
Příjezd k domu je zajištěn po místních asfaltových komunikacích. Velkou vjezdovou bránou je zajištěn dostatečný prostor pro zajetí osobních i nákladních vozidel.
Rodinný dům je zděný (POROTHERM) na monolitických základových pásech doplněných podkladním betonem, nepodsklepený s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím se zastřešením sedlovou střechou ( krytina -černé betonové tašky Bramac Classic).
Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem Imergas, v přízemí je řešeno podlahovým vytápěním a v 1.NP je kombinované vytápění podlahové a topné tělesa.
V přízemí domu se nachází garáž, místnost s přípravou pro saunu s klidovou zónou. Dále pokoj pro hosty a koupelna s WC a pisoárem. Kuchyně s jídelnou, kuchyňská linka na míru osazená spotřebiči Brandt a myčka Bosh a prostorný obývací pokoj s krbem s teplovzdušnými průduchy a se vstupem na terasu která je kryta pergolou.
Po dřevěném schodišti se dostaneme do 1.NP kde se nachází dva dětské pokoje, ložnice, šatna, dvě koupelny s WC a prostorný byt 1+kk (59,4m2) s balkonem a výhledem na Beskydy.
U rodinného domu je nová přípojka vody, splašková kanalizace s bezodtokou jímkou, dešťová voda je svedena kanalizací do vsakovacích jímek na pozemku. Domovní přívod NN a domovní napojení na plynovod.
Vnější plochy v okolí rodinného domu jsou řešeny jako travnatá plocha v části pozemku vyrovnaná do nivelety, zpevněné plochy jsou z betonových dlažeb.
Zateplení domu je polystyrénem o tloušťce 20cm, tím pádem jsou náklady na vytápění s ohřevem vody max.35.000,-/rok.
K domu náleží stavební pozemek o výměře 995m2 s možností stavby dalšího RD.
Výborná dopravní obslužnost 5km do Ostravy i Havířova. V blízkosti domu je relaxační zóna s bazénem Ještěrka.
Rodinný dům se nachází v klidném prostředí v zástavbě nových rodinných domů.
Doporučuji prohlídku této nemovitosti.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Číslo zakázky 0236 Lokalita Obec Ostrava Ulice Na Okraji Cena Cena domu 7 990 000 Poznámka včetně právních služeb Provize včetně provize
Kontaktujte nás
phone: fname: email: lname: